شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

خدمات بوش

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما از سایت تیک بان

تیک بان خرید بلیط هواپیما, خرید اینترنتی بلیط هواپیما, بلیط هواپیما آنلاین, تیک بان نه ادعا می کند که بزرگترین است که مدعی می شود یک سایت معتبر سایت خرید بلیط هواپیمادر ایران است که توانسته بدون هیاهو و تبلیغات الکی سهمی درخور از مشتریان وفادار داشته باشد نه ادعا می کند که بزرگترین است که مدعی می شود یک سایت معتبر سایت خرید بلیط و رزرو بلیط برای هواپیما [airline tickets] در ایران است که توانسته بدون هیاهو و تبلیغات الکی سهمی درخور از مشتریان وفادار داشته باشد. خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی این روزها دغدغه هر ایرانی مسافر به خارج یا داخل مرز پرگهرمان شده است. مخصوصا آن این روزها هیچ کداممان وقت نداریم و راستش ما هم مثل شما فکر می کنید واقعا صرف نمی کند توی این شلوغی و ترافیک برای خرید بلیط تا دم آژانس هواپیمایی برویم. واقعا خنده دار است نه؟

خرید بلیط هواپیما

تیک بان خرید بلیط هواپیما, خرید اینترنتی بلیط هواپیما, بلیط هواپیما آنلاین, تیک بان نه ادعا می کند که بزرگترین است که مدعی می شود یک سایت معتبر سایت خرید بلیط هواپیمادر ایران است که توانسته بدون هیاهو و تبلیغات الکی سهمی درخور از مشتریان وفادار داشته باشد نه ادعا می کند که بزرگترین است که مدعی می شود یک سایت معتبر سایت خرید بلیط و رزرو بلیط برای هواپیما [airline tickets] در ایران است که توانسته بدون هیاهو و تبلیغات الکی سهمی درخور از مشتریان وفادار داشته باشد. خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی این روزها دغدغه هر ایرانی مسافر به خارج یا داخل مرز پرگهرمان شده است. مخصوصا آن این روزها هیچ کداممان وقت نداریم و راستش ما هم مثل شما فکر می کنید واقعا صرف نمی کند توی این شلوغی و ترافیک برای خرید بلیط تا دم آژانس هواپیمایی برویم. واقعا خنده دار است نه؟

بلیط هواپیما مشهد

اعتبار سایت ما سابقه ماست و در پشتیبانی ماست. خیلی از شما ها که می خواهید به مرکز استان خراسان رضوی پرواز کنید حتما نیاز دارید که بهترین بلیط هواپیما را تهیه کنید. خیلی ها شب و روز تبلیغ می کنند فقط شما کافی ست یک مسیر هواپیما خارجی را انتخاب کنید بعد هم در تیک بان و هم در سایت های دیگری که می شناسید بزنید ما ار از لحاظ قیمت بلیط مقاییسه کنید و هم تنوع مسیر های پرواز داخلی و خارجی. وقتی کار کسی خیلی درست باشد نیازی به تبلیغ آنلاین زیاد ندارد. به قول قدیمی هایی که مسافر اهل دل بودند الکی شلوغش نمی کند.

ویژگی های بلیط هواپیما مشهد

 • انتخاب راحت و سریع
 • انتخاب ایرلاین های مناسب
 • قابلیت استرداد آنی
 • انتخاب روزهای ارزان تر
 • پشتیبانی لحظه ای

بلیط هواپیما ارزان

در فصل هایی از سال نرخ بلیط هواپیما بسیار کاهش می یابد زیرا اغلب مسافرین با وسیله نقلیه ی کم هزینه تری را برای سفرشان انتخاب می کنند. ترخ سفر با هواپیما شامل انواع بلیط های داخلی و خارجی می شود که در کنار سایر بلیط ها به فروش می رسد و تعداد آن در فصل های مختلف متغییر است. تعدادی از شهر های کشور هستند که در اغلب اوقات در کنار بلیط های ویژه برای آنان تعدادی هم پرواز با هزینه کم هواپیما در نظر گرفته شده است تا اقلیت مردم بتوانند از این امکان بهرمند شوند.

ویژگی های بلیط هواپیما ارزان

 1. انتخاب سریع
 2. انتخاب ایرلاین های مناسب
 3. قابلیت استرداد آنی
 4. خرید بلیط هواپیما با کارت شتاب

بلیط هواپیما قیمت

خب بیایید صادق باشیم خرید آنلاین بلیط مزایای خاص خودش را دارد. اینکه شما قیمت بلیط را می توانید با دیگر پروازها چک کنید خودش مزیت بزرگی محسوب می شود چون اگر کمی حوصله داشته باشید می توانید بلیط ارزانی را برای خود پیدا کنید. هر چند که برای بعضی ها راحتی و سر وقت بودن پرواز ها هنگام خرید بیشتر از قیمت اش ارزش دارد. تیک بان به شما کمک می کند تا بیشترین گزینه های انتخاب پرواز داخلی و هواپیما خارجی داشته باشید. شما با تیک بان نیازی نیست نگران تهیه بلیط سفر خارجی مثل Lufthansa باشید تیک بان به جای شما گشته است و با بهترین ها قرارداد بسته است تا سفر خارجی شما با مشکلی روبرو نشود و با توجه به خرید بلیط آنلاین به ریال و با کارتهای شتاب بانکی نیازی به گشتن در سایت های معتیر فروش بلیط هواپیما مثل Cheapflights نداشته باشید.

ویژه هواپیما قیمت

 1. مسیرهای پرتردد
 2. مسیرهای چارتر
 3. قابلیت استرداد آنی
 4. خرید بلیط با کارت شتاب
 5. انتخاب از روی لیست

چارتر بلیط هواپیما

به عنوان مثال شما یک شرکت بزرگی دارید که می خواهید کارمندان خودتان را در طول هفته یا در زمان مشخصی به مسافرت های کاری و یا تفریحی بفرستید، در این موقعیت شما به راحتی می توانید یک شرکت هواپیمایی را برای این مسافرت های شرکت خودتان اجاره کنید و در واقع چارتر نمایید تا هم هزینه سفر آنها برای شرکت شما اقتصادی تر دربیاید و هم خیال تان از نحوه مسافرت آنها راحت باشد. این نوع از خرید بلیط هواپیما مثل خرید عمده است شما به صورت عمده بلیط های یک شرکت هواپیمایی را خریداری می کنید و همانطور که در بیرون برای خرید عمده تخفیف های خاصی وجود دارد در اینجا هم مبلغ کمتری را برای بلیط می پردازید و چارتر کردن پرواز منجر به صرفه جویی در هزینه های شرکت شما خواهد شد.

ویژگی های چارتر بلیط هواپیما

 1. انتخاب زیاد
 2. مسیرهای چارتری کمباب
 3. قابلیت استرداد آنی
 4. خرید بلیط با کارت شتاب
 5. انتخاب از روی لیست بلیط ها

تیک بان سایت مشتری مدار خرید بلیط به صورت اینترنتی و آنلاین است که همواره میکوشد از طریق همکاری با ایرلاین های برتر تجربه جدید و آرامی از رزرو بلیط هواپیما به شما انتقال دهد. هر روز بیشتر در جهت کسب رضایت و رفع نیاز مشتریان خود قدم بردارد. جهت خرید هر نوع بلیط هواپیما، اعم از بلیط چارتر یا بلیط سیستمی در دو کلاس پروازی اکونومی و بیزنس، تنها نیاز به انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود در صفحه اصلی تیکبان خواهید داشت. همچنین از آنجا که پرنمودن فیلد «تعداد مسافران» در صفحه نخست، شما را در سریعتر پیدا کردن پروازهای دارای ظرفیت کمک خواهد نمود؛ می توانید برای سرعت بخشیدن به روند خرید بلیط هواپیما خود، تعداد مسافران را نیز در صفحه اصلی تیک بان درج نمائید. برای اطلاع از نحوه صحیح خرید بلیط و تکمیل اطلاعات خود می توانید به بخش «راهنمای خرید در سایت تیک بان مراجعه نمائید.

تاریخچه کمپانی بوش آلمان

گارانتی همه محصولات لوازم خانگی شرکت بوش در زمان ارائه خدمات پس از فروش بوش به شما داده می شود شما باید این کارت های گارانتی را در جای مطمئنی نگهداری کنید و در صورت نیاز از آنها استفاده کنید. گارانتی لوازم خانگی بوش باعث افزایش رضایتمندی و اعتماد شما به محصولات بوش می شود و افتخار این را به ما می دهید تا در بروز هر گونه مشکلی در کنار شما باشیم و دلسوزانه نسبت به رفع هر گونه مشکلی در لوازم خانیگ بوش اقدام کنیم.

در هنگام خرید هر یک از لوازم خانگی بوش به کارت گارانتی آن توجه کنید و تاریخ انقضای این کارت ها را بررسی کنید و از صحت و سقم آنها کاملا مطمئن شوید. تا زمانی که تاریخ کارت گارانتی شما به پایان نرسیده است شما بدون کوچکترین هزینه ای خدمات پس از فروش بوش را از نمایندگی تعمیرات بوش دریافت می کنید ولی اگر این تاریخ به پایان رسیده باشد باز ما در خدمت شما هستیم و با ارجاع شما به تعمیرگاه مجاز بوش که زیرنظر نمایندگی تعمیرات بوش است خدمات پس از فروش بوش را به شما ارائه می دهیم.

در هر حالتی شما نباید نگرانی ای از بایت دریافت خدمات پس از فروش داشته باشید ما برای رفاه شما و استفاده شما از لوازم خانگی بوش در همه ایام و ساعات تمام کارهای مربوط به تعمیرات و خدمات بوش را انجام می دهیم.

شرکت بوش به عنوان تولیدکننده لوازم اتوماتیک در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش در اشتوتگارت آلمان بنیانگذاری شد.
دفتر مرکزی شرکت بوش در شهر گرلینگن آلمان مشغول فعالیت است که در حوزه های مختلف فناوری روز دنیا از جمله فناوری های مربوط به الکترونیک و صنعت، لوازم مصرفی و عمرانی محصولات خود را به بازار ارائه می دهد. بوش در ۲۰۱۰ ۴۷,۵ میلیارد یورو فروش کرد که با رشد ۲۷ درصدی روبه رو شد و به یک سال طلایی در تولید محصولات خود دست یافت.

تاریخچه کمپانی بوش آلمان

رابرت بوش وقتی جوانی بیست و پنج ساله بود کارگاه مهندسی ماشین آلات سبک و مهندسی برق خود را با دو عضو همراه بنیان گذاشت و خدماتی چون تعمیر دستگاه های تلفن، لوازم عکاسی، دستگاه های ماشین تحریر و سایر ماشین آلات را انجام می دادند. در زمان کوتاهی کارگاه تبدیل به کمپانی بین المللی سرآمدی گشت.

بنیان پیشرفت و بسط شرکت بوش بر سادگی اختراعات گذاشته شده بود و ابتکاراتی نظیر احتراق مغناطیسی به منظور موتورهای درون سوز با این بنیان ایجاد شد. شعار شرکت بوش عبارت بود از «بهتر است پول خود را از دست بدهیم تا اعتماد و اطمینانی که مشتری به ما می کند را از دست دهیم» شرکت بوش در حال حاضر نیز این شعار را سرلوحه کیفیت محصولاتش دارد.

همه چیز درباره کمپانی بوش

خدمات پس از فروش بوش تمامی لوازم خانگی بوش را به همشهریان عزیز ارائه می دهد. بوش با سابقه فعالیت جهانی خود در زمینه لوازم برقی جزء تاثیرگذارترین شرکت ها است. تعهد و تنوعی که در محصولات گوناگون بوش وجود دارد توانسته این شرکت بین المللی را به بزرگترین شرکت مطرح در سبک زندگی انسان ها تبدیل کند. صنعت آلمان با فناوری های شرکت بوش در همه جای دنیا شناخته می شود.

ایجاد وجدان جمعی و تعهد اجتماعی بالا و همچنین محصولاتی با درجه کیفیت بالا جزئی از جهان بینی رابرت بوش را تشکیل می دادند که همه این موراد به محصولات بوش نیز تسری یافته اند. شرکت بوش در تمام سالیان فعالیت خود به تعهدات بنیانگذار خود پایبند مانده است و سعی کرده آنها را هر روز بهینه تر به مشتریان خود ارائه دهد.

نتیجه فعالیت های شرکت بوش در طی سالیان

 • درخواست برای ثبت اختراع شمع ماشین بوش ۱۹۰۲ .
 • نخستین کالاهای خارجی در ایالات متحده امریکا شروع شد ۱۹۰۹ .
 • کارکنان بوش بعد از ظهر روزهای شنبه تعطیل شدند ۱۹۱۰ .
 • بوش نخستین تولید کننده ماشین با سیستم برقی کامل بود ۱۹۱۳ .
 • نخستین وسایل برقی بوش، ماشین موزنی بوش، وارد بازار شد ۱۹۲۸ .
 • یخچال بوش سرآمد خط تولید لوازم خانگی مدرن بود ۱۹۳۳ .
 • بیمارستان رابرت بوش به مثابه یک سازمان خیریه بازگشایی شد ۱۹۳۶ .
 • وسایل آشپزخانه، و امکانان خانگی و نیمه صنعتی و لوازم هیدرولیک بر گستره کالاهای شرکت افزوده شد ۱۹۵۲٫
 • تمهیدات عرضه کالاهای بوش در محلهای تازه ای در استرالیا، برزیل و هندوستان مهیا گشت ۱۹۵۴ .
 • وسایل آشپزخانه بوش به منظور فروش گسترده عرضه شد ۱۹۶۵ .
 • ای بی اس و بوش سیستمی را به صورت مشترک برای صنعت ماشین سازی بوجود آورد ۱۹۷۸ .
 • ساخت وسایل برقی در کارخانه سبنیتز در ساکسونی ( چکش و سنگ زاویه ای) آغاز گشت ۱۹۸۹ .
 • کمپانی های بازاریابی در چندین کشور اروپای شرقی (لهستان، لاتویا، مجارستان و اوکراین) شروع گشت ۱۹۹۲
 • نمونه وسایل برقی، مانند دستگاه مو زنی برقی در سال ۱۹۲۸ اختراع شد که باعث اختراع سایر اقلام گشت.
 • نخستین دریل برقی در سال ۱۹۳۲ و اره عمود بر در سال ۱۹۴۶ وارد بازار شد.
 • این اختراعات بنیان تنوع مختلفی از وسایل و لوازم را به منظور کاربردهای انواع ماشین ها مهیا نمود.
 • معرفی عایق های حفاظتی برای مهیا نمودن شرایط ماکزیمم ایمنی به منظور استفاده کننده ها ۱۹۵۲ .
 • طیف وسایل برقی وارد بازار لوازم خانگی و نیمه صنعتی شد. ۱۹۶۶٫

نمایندگی فروش بوش

بوش در ایران نیز طرفداران خاصی را دارد که حاضرند لوازم مورد استفاده خود را از محصولات بوش انتخاب کنند. انتخاب آنها خود تضمین شهرت و اعتبار این محصولات است. رضایتمندی و استقبال مشتری ها در ایران بسیار بالاست و عملکرد بوش در دستگاه های خود کاملا گواه این مطلب است.

نمایندگی تعمیرات بوش در ایران مجوز کار خود را از اتحادیه مرتبط دریافت کرده است و با استخدان نیروی کار متخصص و با تجربه و آموزش دیده سعی کرده است دیدگاه جهانی بوش را در داخل ایران نیز دنبال کند. لوازم خانگی بوش در ایران یکی از پرکاربردترین محصولات خانگی است رتبه خوبی در کیفیت به دست آورده است. لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، سایدبای ساید، فر، اکرویو بوش در بازار ایران موجود هستند و هر ساله با تکنولوژی افزوده شده به آنها فروش بالایی را در ایران نیز دارند.

نمایندگی تعمیرات بوش در ایران نیز برای تامین خواسته ها و نیازهای استفاده کنندگان محصولات بوش اقدام به راه اندازی مرکزی برای پاسخگویی به مسائل مربوط به محصولات بوش به هموطنان عزیز کرده است و انجام تمام خدمات تعمیراتی، سرویس دهی و نگهداری محصولات بوش را به بهترین نحوی بر عهده گرفته است. اگر شما هم به دنبال مرکزی معتبر و مطمئن برای انجام تعمیرات موردنیاز خودتان درباره لوازم خانگی بوش هستید، ما افتخار همراهی شما را داریم و خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی بوش را در سراسر ایران انجام می دهیم.

شماره تماس شرکت رسمی بوش

گارانتی همه محصولات لوازم خانگی شرکت بوش در زمان ارائه خدمات پس از فروش بوش به شما داده می شود شما باید این کارت های گارانتی را در جای مطمئنی نگهداری کنید و در صورت نیاز از آنها استفاده کنید. گارانتی لوازم خانگی بوش باعث افزایش رضایتمندی و اعتماد شما به محصولات بوش می شود و افتخار این را به ما می دهید تا در بروز هر گونه مشکلی در کنار شما باشیم و دلسوزانه نسبت به رفع هر گونه مشکلی در لوازم خانیگ بوش اقدام کنیم.

در هنگام خرید هر یک از لوازم خانگی بوش به کارت گارانتی آن توجه کنید و تاریخ انقضای این کارت ها را بررسی کنید و از صحت و سقم آنها کاملا مطمئن شوید. تا زمانی که تاریخ کارت گارانتی شما به پایان نرسیده است شما بدون کوچکترین هزینه ای خدمات پس از فروش بوش را از نمایندگی تعمیرات بوش دریافت می کنید ولی اگر این تاریخ به پایان رسیده باشد باز ما در خدمت شما هستیم و با ارجاع شما به تعمیرگاه مجاز بوش که زیرنظر نمایندگی تعمیرات بوش است خدمات پس از فروش بوش را به شما ارائه می دهیم.

در هر حالتی شما نباید نگرانی ای از بایت دریافت خدمات پس از فروش داشته باشید ما برای رفاه شما و استفاده شما از لوازم خانگی بوش در همه ایام و ساعات تمام کارهای مربوط به تعمیرات و خدمات بوش را انجام می دهیم.

شماره تلفن شرکت اصلی بوش

اگر هر زمانی به نمایندگی تعمیرات بوش نیاز داشته باشید ما در خدمت شما هستیم. برای رسترسی به ما لازم است با شماره تلفن بوش که نمایندگی رسمی بوش در ایران است تماس بگیرید و خواسته خودتان را با همکاران ما در میان بگذارید.
شماره تلفن بوش در همه صفحات وب سایت نمایندگی تعمیرات بوش درج شده تا شما راحت تر با ما در ارتباط باشید. خدمات ما شامل همه لوازم خانگی بوش است.

اگر شما نیز یکی از لوازم خانگی بوش را در منزل دارید و مدتی است که یکی از دستگاه های شما به مشکل بر خورده است کافی است تلفن را بردارید و با نمایندگی تعمیرات بوش تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان همکاران ما به محل سکونت شما اعزام شوند. تعمیرگاه مجاز بوش و نمایندگی مرکزی بوش با تجربه های ارزنده و منحصر به فرد خود و با کادری حرفه ای و ماهر توانسته رضایت همه مشتری های خود را جلب نماید و اطمینان خاطری فزاییده به آنها بدهید.

شرکت بوش

اگر دستگاه شما جزء لوازم خانگی بوش نیست، نگران نباشید نمایندگی ما تعمیرات همه برندهای شاخص جهانی ایرانی را پشتیبانی می کند با ما تماس بگیرید و مشکل و خواسته خودتان را به ما بگویید. ما آماده پاسخگویی به خواسته های شما برای تمام دستگاه های مطرح روز دنیا هستیم.


علت لرزش ماشین لباسشویی بوش

احتمال دارد لباسشویی شما در مدت چرخش خود با لرزش هایی همراه باشد و احتمال دارد این لرزش ها کم یا زیاد باشد ولی برای برطرف کردن مشکل لرزش ماشین لباسشویی موقع کار کردن راهکارهایی به شما بیان می کنیم. احتمال دارد یک راهکار در برخی از لباسشویی ها جواب بدهد و در برخی ندهد.

علت لرزش ماشین لباسشویی بوش و رفع آن در مدل های گوناگون ماشین لباسشویی به دلیل های مختلفی دچار لرزش می شوند و گاهی هم در برخی از این موارد شما می توانید به راحتی این مشکل را حل کنید، لباسشویی هایی که درب آنها از جلو باز می شود در مقایسه با لباسشویی هایی که درب آنها از بالا باز می شود بیشتر دچار لرزش می شوند، به این دلیل که این لباسشویی ها دور چرخشی پر سرعت تری دارند.

احتمال دارد لباسشویی شما در مدت چرخش خود با لرزش هایی همراه باشد و احتمال دارد این لرزش ها کم یا زیاد باشد ولی برای برطرف کردن مشکل لرزش ماشین لباسشویی موقع کار کردن راهکارهایی به شما بیان می کنیم. احتمال دارد یک راهکار در برخی از لباسشویی ها جواب بدهد و در برخی ندهد.

علت لرزش ماشین لباسشویی بوش و رفع آن در مدل های گوناگون ماشین لباسشویی به دلیل های مختلفی دچار لرزش می شوند و گاهی هم در برخی از این موارد شما می توانید به راحتی این مشکل را حل کنید، لباسشویی هایی که درب آنها از جلو باز می شود در مقایسه با لباسشویی هایی که درب آنها از بالا باز می شود بیشتر دچار لرزش می شوند، به این دلیل که این لباسشویی ها دور چرخشی پر سرعت تری دارند.

دلایل مختلفی سبب می شود که لباسشویی لرزش داشته باشد، و غالبا شما خود می توانید این مشکل را مرتع سازید، برای مثال به اولین چیزی که دقت می کنید سطحی باشد که ماشین لباسشویی بر روی آن قرار دارد که حتما باد کاملا مسطح باشد، دوم اینکه پایه های ماشین تنظیم باشد، سومین مرحله ای که چک می کنید نحوه قرار دادن لباس درون ماشین باشد که حتما باد تراز ماشین حفظ گردد.


جلوگیری از حرکت ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی چهار پایه دارند که در جلوگیری از لرزش ماشین بسیار مهم هستند، زمان راه اندازی لباسشویی باید هر چهار پایه هم تراز باشند. غالبا پایه ها چرخدار هستند تا هم تراز بشوند ، اما اگر چرخدار نباشند بایست به گونه ای دیگر آن ها را هم تراز کنید مثلا از کارتن یا چوب برای هم تراز کردن و متعادل کردن پایه ها استفاده کنید. علت لرزش ماشین لباسشویی بوش و تعمیرات لباسشویی بوش میتواند به میزان باری که درون آن قرار داده اید باشد و این موضوع را حتما کنترل کنید که بیش از حد مجاز لباس درون ماشین نریزید.


نحوه تراز ماشین لباسشویی

به طور کلی در صورتی که ماشین لباسشویی ها بیش از 2 یا 3 درجه به هر جهتی شیب داشته باشند، لرزش در موقع کار رخ می دهد. علت لرزش ماشین لباسشویی بوش و رفع آن را می توانید با یک بررسی بسیار ساده متوجه شوید تا پس از گذشت مدتی دچار خسارت سنگین از این بابت نشوید.


صدای ماشین لباسشویی بوش

یک پتوی بزرگ خیس شده می تواند در طول چرخش شستشو به یک طرف ماشین بچسبد، و این سبب نبود تعادل بار در لباسشویی می شود و ایجاد لرزش می کند. مثلا اگر چند تا حوله درون لباسشویی قرار دهید و وزن را دوباره اندازه بگیرید این مشکل برطرف می شود.

کمپانی تولید کننده این ایراد را با کمک قطعه ای که روی موتور می گذارند و دور موتور را اندازه می گیرد و میزان بار را در کل دیگ هنگام چرخش پخش می کند، برطرف کرده اند.

البته مقدار لباسهایی هم که درون لباسشویی قرار می دهید خیلی مهم می باشد، در صورتی که زیاد یا کم قرار بدهید هم سبب لرزش می شود. مثلا اگر یک شلوار لی را به تنهایی در ماشین قرار بدهید لرزش وجود خواهد داشت به آن باید چند تکه دیگر لباس اضافه کنید و اگر خیلی پر کردید، چند تکه از آن را بردارید.

برخی زمان ها نیز جا بجایی لباس ها فکر خوبی است، احتمال دارد شما لباس ها را توپ کرده باشید و به یک سو انداخته باشید که در این صورت با جابجایی محل لباس ها ایراد لرزش ماشین لباسشویی برطرف می شود. برای دریافت خدمات پس از فروش بوش با ما تماس بگیرید.


پیچ ترانسلیت ماشین لباسشویی

به کار گیری از ماشین لباسشویی هایی که لرزش ندارند هم این مشکل را می تواند برطرف کند. مثلا لباسشویی بوش از تکنولوژی کاهش لرزش کمک می گیرد و اگر میزان دور چرخش بیشتر از اندازه باشد احتمال لرزش خفیف وجود دارد. نمایندگی رسمی بوش آماده ارائه خدمات تعمیرات به شماست.


تراز کردن ماشین لباسشویی

برای انجام تعمیرات دقیق بر روی انواع مدل های لباسشویی بوش و سایر برندهای لباسشویی می توانید بانمایندگی تعمیرات بوش تماس بگیرید و مشکل خود را با همکاران ما در میان بگذارید. تعمیرکارهای ما که جزء بهترین تکنیسین های تعمیرگاه مجاز بوش هستند در سریعترین زمان به مشکل دستگاه شما رسیدگی خواهند کرد.

صدای زیاد ماشین لباسشویی

احتمال دارد حجم لباس هایی که داخل لباسشویی قرار داده اید بیشتر از اندازه باشد. بعد از ریختن لباس ها در لباسشویی باید به اندازه یک وجب دست بالای آبکش خالی باشد. از قرار دادن عروسک پولیشی و متکا با جنس طبیعی یا مصنوعی و پادری درون لباسشویی اجتناب کنید. از قرار دادن حوله حمام به تنهایی اجتناب کنید. حوله حمام باید با چند لباس کوچک و یا چند حوله دست و صورت دیگر درون لباسشویی قرار بگیرند. با تعمیرگاه مرکزی بوش در ارتباط باشید.

جاگیری ماشین شما باید کاملا با زمین تراز باشد. احتمال دارد ماشین شما تراز نباشد، می توانید با رگلاژ پایه های زیر عملیات تراز کردن را انجام دهید.

در بعضی زمانها صداهای لباسشویی در موقع خشک کردن بر اثر برخورد سگک یا کمربند و یا دگمه های لباس به شیشه یا آبکش لباسشویی است.

احتمال دارد بلبرینگ های موتور لباسشویی خراب شده باشد.

احتمال دارد بلبرینگ های سه نظام یا دیگ لباسشویی ایراد داشته باشد. با شماره تلفن نمایندگی بوش تماس بگیرید.

احتمال دارد تسمه لباسشویی پوسیده و یا نیمه پاره شده باشد.

احتمال دارد پمپ تخلیه ماشین خراب شده باشد.

احتمال دارد فولی چرخشی لباسشویی خراب شده باشد.

احتمال دارد شفت آبکش لباسشویی خراب شده باشد.

احتمال دارد فنرهای نگهدارنده یا کمک فنرها یا پایه های لرزش گیر خراب شده باشد.

احتمال دارد وزنه های مهار کننده صدمه دیده باشد. لباسشویی شما دست کم دو سال یکبار نیاز به سرویس دوره ای و آچار کشی دارد.

منبع: نمایندگی تعمیرات بوش

آموزش گام به گام تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین قطعات و لوازم ماشین لباسشویی است که نقش مهمی در بهینه کار کردن ماشین لباسشویی بازی می‌کند می‌پرسید چطور؟

وظیفه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ایجاد فاصله میان دیگ و بدنه ماشین لباسشویی است تا در زمان کار ماشین لباسشویی به دلایل سرعت‌بالای دیگ و چرخش آن باعث ایجاد صدای نابهنجار نگردد این‌یک از هوشمندانه‌ترین راهکارهایی است که برای کم کردن صدای ماشین لباسشویی به‌کاررفته است و چندین سال است که ادامه داشته و تغییر نکرده است

ولی به دلایل مختلفی ازجمله

 • پاره شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی
 • سوراخ شدن
 • پوسیده شدن
 • جرم گرفتن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

نیاز به تعویض آن پیدا خواهید کرد که ما در این آموزش قصد داریم به نحوه انجام این کار بپردازیم.

۱-قطع کردن برق ماشین لباسشویی

برق ورودی ماشین لباسشویی را جدا کنید

۲-درب بالایی ماشین لباسشویی را که به‌وسیله دوپیچ در عقب ماشین لباسشویی محکم شده را بازکرده و بردارید

تعویض لاستیک ماشین لباسشویی


آموزش گام به گام تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین قطعات و لوازم ماشین لباسشویی است که نقش مهمی در بهینه کار کردن ماشین لباسشویی بازی می‌کند می‌پرسید چطور؟

وظیفه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ایجاد فاصله میان دیگ و بدنه ماشین لباسشویی است تا در زمان کار ماشین لباسشویی به دلایل سرعت‌بالای دیگ و چرخش آن باعث ایجاد صدای نابهنجار نگردد این‌یک از هوشمندانه‌ترین راهکارهایی است که برای کم کردن صدای ماشین لباسشویی به‌کاررفته است و چندین سال است که ادامه داشته و تغییر نکرده است

ولی به دلایل مختلفی ازجمله

 • پاره شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی
 • سوراخ شدن
 • پوسیده شدن
 • جرم گرفتن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

نیاز به تعویض آن پیدا خواهید کرد که ما در این آموزش قصد داریم به نحوه انجام این کار بپردازیم.

۱-قطع کردن برق ماشین لباسشویی

برق ورودی ماشین لباسشویی را جدا کنید

۲-درب بالایی ماشین لباسشویی را که به‌وسیله دوپیچ در عقب ماشین لباسشویی محکم شده را بازکرده و بردارید

تعویض لاستیک ماشین لباسشویی

۳- پیچ‌های پشت پنل جلویی را به وسیله پیچ‌گوشتی بازکنید در این مرحله مراقب باشید تا به برد ماشین آسیبی وارد نشود

تعمیر لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

۴- جاپودری را بیرون بکشید برای این کار جا پودری را کاملاً بیرون کشیده و در آخر کمی به سمت بالا مایل کنید تا خار آن آزاد شده و کاملاً از جای خود خارج شود و تمامی پیچ‌های روی قاب را که در زیر جاپودری قرار داشت را بازکنید.

تعویض جاپودری ماشین لباسشویی

عوض کردن جاپودری

۵- تمامی کابل های ارتباطی به برد را به نحوی که به برد آسیب وارد نشود جدا کرده و کنار می‌گذاریم و خارهای بالایی قاب جلویی را مطابق شکل یکی‌یکی آزادکرده و قاب جلویی را کاملاً از جای خود خارج می‌کنیم. نمایندگی رسمی بوش در همه ساعات و روزهای ایام هفته در خدمت شماست.

باز کردن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

Replace the rubber washing machine door 6

۶-درب پایینی که در بدنه جلویی برای پمپ تخلیه و فیلتر تعبیه‌شده را کاملاً بازکرده و تمامی پیچ‌هایی را که به چشم می‌خورد را کاملاً باز می‌کنیم. برای استفاده ازخدمات نمایندگی تعمیرات بوش با ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی

1452007148052

۷-بعد از باز کردن تمامی پیچ های بدنه جلویی دستگاه نوبت به جدا کردن لاستیک می‌رسد دقت داشته باشید که لاستیک دور درب به وسیله یک سیم گرد و یک فنر به طرف وصل می‌باشد یکی به دیگ و دیگری به بدنه جلویی ماشین لباسشویی که شما برای باز کردن طرفی که به بدنه وصل شده است باید فنر را مانند شکل کمی بازکنید تا سیم کاملاً از دور لاستیک خارج شود

تعویض ماشین لباسشویی

1452007471802

۸- در مرحله بعد پیچ میکرو سوییچ درب را باز کنید و کابل متصل به آن را جدا کرده تا قاب جلویی کاملاً خارج شود. تعمیرگاه مجاز بوش آماده ارائه خدمات بیشتر درباره تعمیرات لباسشویی به شماست.

تعویض میکروسوییچ درب

۹- حالا شما به قسمتی از لاستیک که به دیگ متصل شده است دسترسی کامل دارید که می‌توانید با باز کردن سیم و فنر دور آن لاستیک را خارج کرده لاستیک نو را جایگزین کنید و تمامی مراحلی را که تا به اینجا انجام داده‌اید را کاملاً برعکس انجام دهید تا لاستیک نو جایگزین شود

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

نکته: در صورتی که لاستیک دور درب ماشین لباسشویی شما جرم زیادی گرفته است یا سوراخ یا پارگی ریزی دارد و شما به دلایلی ازجمله هزینه بر بودن تعویض و پیدا نشدن لاستیک دور درب مشابه از تعویض آن صرفه نظر کردید می‌توانید با انجام این مراحل لاستیک را ۱۸۰ درجه چرخانده تا قسمت پایینی آن‌که جرم‌گرفته یا پاره شده است به بالا منتقل شود.

نکته: هنگام تعویض لاستیک برای جا انداختن آن از پیچ‌گوشتی یا لوازم نوک تیز برای جا انداختن حلقه دور آن استفاده نکنید چون احتمال آسیب وارد شدن به لاستیک و پارگی بسیار زیاد است و در این صورت مجبور خواهید بود برای تعمیرات لباسشویی بوش هزینه گرافی پرداخت کنید.

نمایندگی رسمی بوش آماده ارائه خدمات مربوط به تعمیرات همه ماشین های بوش است. مراجعه شما تنها با یک تماس تلفنی میسر است و نیازی به انتقال لباسشویی خود به تعمیرگاه نمی باشد. این مزیت مشکل فاصله خدماتی را از بین می برد و شما را در هر ناحیه تهران که باشید قادر می سازد تا با یک تماس تلفنی از همه خدمات تعمیراتی لباسشویی بوش بهره مند شوید.

برای بهره مندی از خدمات پس از فروش بوش و تعمیرات لباسشویی بوش و همینطور بقیه برندها می توانید با ما در ارتباط باشید.

اگر نیاز به تماس با تعمیرگاه مرکزی بوش و خدمات پس از فروش بوش داشته باشید می توانید از شماره تلفن نمایندگی بوش های موجود در سایت استفاده کنید و خدمات لازم برای تعمیرات لباسشویی بوش از ما بخواهید.

تعمیرگاه مجاز بوش و نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش با تجربه سالیان خود و نیروی متخصص توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند و اعتماد بیشتری را در ارائه خدمات به دست آورد.

منبع: نمایندگی تعمیرات بوش

قیمت کولر گازی بوش

تعمیرات کولر گازی بوش در تهران و تمامی استان های ایران را می توانید از اینجا درخواست نمایید تا با کمترین زمان تکنسین ها و تعمیرکاران ما در محل شما حاضر شوند، همچنین می توانید قیمت رقابتی کولر گازی های بوش را از ما بخواهید تا با گارانتی اصلی و تحویل و نصب و خدمات پس از فروش به شما خدمت رسانی کنیم، قیمت اسپلیت اینورتر بوش را با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش ار ما بخواهید.

همچنین با دریافت خدمات تعمیرات کولرهای گازی (Bosch) از نمایندگی های رسمی بوش می توانید این اطمینان را داشته باشید تا دستگاه شما با لوازم و قطعات اورجینال تعمیر می گردد که تمامی این قطعه ها دارای 1 سال گارانتی و خدمات می باشند.

تعمیرات کولرگازی بوش

تعمیرات کولر گازی بوش در تهران و تمامی استان های ایران را می توانید از اینجا درخواست نمایید تا با کمترین زمان تکنسین ها و تعمیرکاران ما در محل شما حاضر شوند، همچنین می توانید قیمت رقابتی کولر گازی های بوش را از ما بخواهید تا با گارانتی اصلی و تحویل و نصب و خدمات پس از فروش به شما خدمت رسانی کنیم، قیمت اسپلیت اینورتر بوش را با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش ار ما بخواهید.

همچنین با دریافت خدمات تعمیرات کولرهای گازی (Bosch) از نمایندگی های رسمی بوش می توانید این اطمینان را داشته باشید تا دستگاه شما با لوازم و قطعات اورجینال تعمیر می گردد که تمامی این قطعه ها دارای 1 سال گارانتی و خدمات می باشند.

تعمیرات کولرگازی بوش

تعمیرات کولر گازی بوش در تهران (bosch) همواره تمامی تلاش خود را برای ارائه خدماتی قابل اطمینان به مشتریان معطوف ساخته است، زیرا بهترین محصولات دنیا نیز اگر از خدمات پس از فروش یکپارچه ای برخوردار نباشند، قطعاً نتیجه کار، مشتریانی ناراضی خواهد بود که تمایلی به خرید هیچ یک از محصولات آن برند نخواهند داشت.

ما به‌خوبی درک می‌کنیم که در گرمای طاقت‌فرسای تابستان به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان در ارائهخدمات پس از فروش بوش به مشتریان، کوتاهی نمود. پس با خدماتی در دسترس همیشه در کنارتان خواهیم بود.

۶ دلیلی که تعمیرگاه مرکزی بوش در تهران را از سایرین متمایز می کند:

۱۲ ماه از بابت خرابی و تعمیرات کولر گازی بوش خود نگرانی نداشته باشید. تمامی تعمیرات شامل ضمانت ۱ ساله می باشند.
زمان شما ارزشمند است. اعزام تمام تکنسین ها با زمان درخواستی شما برای سرویس دهی هماهنگ خواهد شد.
در طول دوره ضمانت یکساله نیاز به پرداخت هیچ هزینه اضافی نیست. حتی هزینه ایاب و ذهاب نیز در این ۱۲ ماه کاملاٌ رایگان خواهد بود.
برای دسترسی و ارتباط هر چه سریعتر، میتوانید از راه های مختلفی همچون فرم درخواست آنلاین تعمیرات، ایمیل و شماره تلفن نمایندگی تعمیرات بوش با ما در ارتباط باشید.
تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیرات کولر گازی شما کاملاٌ اصل و شرکتی میباشند.
خروجی سالها برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی تعمیرکارانی متخصص و با تجربه را به همراه داشته است.

قیمت کولر گازی بوش

اسپلیت و کولر گازی دیواری بوش در دو مدل بایو فیلتر و سیلور و قابلیت سرمایش و گرمایش در ظرفیت های متفاوت 9000 الی 24000 به بازار عرضه می شوند. اسپیلیت های سرد و گرم بوش، با ترکیبی از نوآوری در سطح جهانی ، طراحی منحصر به فرد و عملکرد فوق العاده بی صدا، کیفیتی بی همتا و نهایت بهره وری از انرژی را برای خانه شما به ارمغان خواهد آورد. با تعمیرگاه مرکزی بوش تماس بگیرید.

سیستم کنترل از راه دور این دستگاه با کاربرد فوق العاده آسان و برخورداری از گزینه های متنوع تنظیماتی همچون سیستم ”Auto –Start ” شما را قادر می سازد تا محیط خانه خود را همواره در دمایی مطلوب و مطبوع نگه دارید. طراحی هوشمندانه و نوآورانه این سیستمها و قرارگیری در کابین محافظ ضد گرد و غبار، نه تنها تمیز کردن و نگهداری از این دستگاهها را آسان می سازد بلکه تداوم عمر مفید و ماندگاری عملکرد بهینه آنها را نیز ضمانت می نماید.

سیستم فیلتر بیولوژیکی تعبیه شده در اسپیلیت های بوش، با تصفیه خودکار تمامی ذرات گرد وغبار حساسیت زا، آلاینده ها و باکتری های مضر معلق در هوا، تنفس در محیطی سالم، مطبوع و عاری از حساسیت را برای شما و سایر اعضای خانواده ممکن می سازد. همچنین سیستم مولد یون منفی تعبیه شده در این دستگاه ها با تولید و پخش یون های منفی انرژی بخش در هوا، لطافت، تازگی و نشاط آبشار ها وکوهستان ها را از آن خانه شما خواهد کرد.

اسپلیت و کولر گازی دیواری بوش با ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 15 مترمربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر)، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 30 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر) و 18000 BTU مناسب برای فضای تا 45 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر) و 24000 BTU مناسب برای فضای تا 60 متر مربع ( ارتفاع سقف 2.8 متر) در مدلهای سرمایشی و سرد و گرم به بازار عرضه می شود.

Gas-cooler-bosch تعمیرات کولر گازی بوش

تعمیرات کولر گازی بوش

نمایندگی تعمیرات بوش کولر گازی بوش در تهران

تعمیرات کولر گازی بوش در محل، پیگیری مداوم، راه های ارتباطی مختلف، و همواره به روز بودن اطلاعات تعمیرکاران ما و تعمیر تخصصی برند بوش میتواند تنها چند دلیل برای جلب اطمینان شما باشد.

از نکات مهم دیگر میتوان به زمان انجام تعمیرات اشاره کرد:

قطعا زمان برای شما با ارزشترین ملاک برای انتخاب یک تعمیرگاه مجاز بوش مناسب است. پس برای هر چه بیشتر شدن رضایت شما از ارائه خدمات، هماهنگ شدن کامل تعمیرکار با زمان انتخابی شما را در دستور کار خود قرار داده ایم.

و مهم تر از تمامی دلایل فوق: با هدف تسریع و صرفه جویی در زمان، با ایجاد ۲۲ شعبه تعمیراتی در ۲۲ منطقه تهران، در هر کجا که باشید به شما نزدیکیم تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن برای انجام سرویس و تعمیر کولر گازی بوش در تعمیرگاه مرکزی بوش ، کنارتان باشیم. همچنین برای انجام این کار متخصصینی را اعزام خواهیم کرد که به طور میانگین ۸ سال سابقه تعمیرات تخصصی کولر گازی بوش را در سوابق کاری خود دارند.

کولر گازی اینورتر بوش

کولرگازی بوش 24000 اینورتر از سری جدید کولرگازی های کم مصرف شرکت بوش است . این کولرگازی دارای 5 سال ضمانت نامه تعویض بدون قید و شرط از تاریخ نصب توسط نماینده شرکت هوای پاک ایران است همچنین دارای 120 ماه خدمات پس از فروش و 36 ماه خدمات طلایی است.

سری مگا اینورتر
دارای کمپروسور بسیار قدرتمند با قابلیت تحمل در درجه حرارت بسیار بالا (65+)
مورد استفاده در مناطق گرمسیری ، حاره ای و معتدل
پرتاب هوا در چهار جهت
مکش سه طرفه جریان هوای گرم جهت سرمایش سریعتر و کارایی بهتر

Gas-cooler-boschirepair تعمیرات کولر گازی بوش

تعمیرات کولر گازی بوش

تعمیرات کولر گازی بوش اینورتر

تعمیرگاه مجاز بوش آماده خدمات رسانی و سرویس دهی به کلی مناطق تهران با پشتیبانی کامل و 24 ساعته و با کیفیت را دارا می باشد زمانیی که شما با با دفتر تخصصی و خدماتی ما تماس می گیرید ما با توجه به نوع مشکل شما یکی از ماهرترین تکنیسینهای فنی خود را جهت تعمیر دستگاه به منزل شما در همان روز اعزام می کنیم .

اسپلیت و کولر گازی دیواری بوش در دو مدل بایو فیلتر و سیلور و قابلیت سرمایش و گرمایش در ظرفیت های متفاوت 9000 الی 24000 به بازار عرضه میی شوند. اسپیلیت های سرد و گرم بوش، با ترکیبی از نوآوری در سطح جهانی ، طراحی منحصر به فرد و عملکرد فوق العاده بی صدا، کیفیتی بی همتا و نهایت بهره وری از انرژی را برای خانه شما به ارمغان خواهد آورد.

از جمله خدمات ما در زمینه نمایندگی تعمیرات بوش و اسپیلت و کولر گازی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تعمیر و سرویس کولر گازی پنجره ای ، اسپیلت ، کولر گازی ایستاده ، کولر های گازی اینورتر در کلیه مناطق تهران . جابجایی ، نصب انواع مارک های کولر گازی تعمیرات برد کولر گازی معمولی ، تعویض کمپرسور کولر گازی ، لوله کشی مسی توکار و روکار کولرگازی و اسپیلت ، شستشوی فیلتر و کندانسور و اواپراتور ( پنل ) با مواد مخصوص شستشوی کولر گازی ، رفع آبریزش از پنل کولر گازی ، سرویس سالیانه انواع کولر گازی و اسپیلت و خدمات کولر گازی اسپیلت کولر گازی بانه نصب برد الکترونیک همه کاره کولر گازی و…

قیمت اسپلیت اینورتر بوش

برای اطلاع از آخرین قیمت های اسپلیت اینورتر بوش با نمایندگی رسمی بوش تماس بگیرید. این محصول دارای مشخصات زیر است.

تعمیرات کولر گازی بوش

کولر گازی DC اینورتر بوش

ظرفیت سرمایش : 30
ظرفیت گرمایش : 30
کلاس انرژی ++A
شرایط کارکرد محیطی در مناطق حاره ای و معتدل T1 و T3
نوع سیستم DC inverter
65% کاهش مصرف انرژی
قدرت تحمل کمپرسور تا دمای بالا 65C+ و زیر صفر (15C-)
دارای کیت برد اینورتر
نوع مبرد گاز R410A
نوع کمپروسور روتاری
پرتاب هوای چهار طرف
DEfrost
عملکرد هوشمند دستگاه
سیستم سه بعدی کنترل دمای محیط
مجهز به سیستم تصفیه هوای خانگی
مکش سه طرفه جریان هوای گرم جهت سرمایش سریعتر و کارایی بهتر
پنج سال ضمانت
پنج متر لوله و کابل رایگان
ساخت کشور اسلوونی

منبع: نمایندگی تعمیرات بوش

نمایندگی فروش یخچال فریزر بوش

کار ما تعمیر انواع محصولات خانگی است که در آن زمان نقش مهمی را بازی می کند و هر چه دیرتر کار تعمیر انجام شود باعث به وجود آمدن زیان خواهد شد. به همین خاطر عیب یابی سریع و دقیق یخچال فریزر بوش باید با نهایت وسواس انجام شود.

مثلا تعمیر دیرتر خرابی یخچال مساوی است با فاسدشدن محتویات یخچال فریزر و ضرر زیاد، پس ما با ایجاد نمایندگی های فعال در سراسر تهران سعی نموده ایم در حوالی محل سکونت شما مستقر باشیم تا بعد از تماس شما در کمترین زمان برای سرویس دهی در کنارتان باشیم.

جلب رضایت مصرف کنندگان یخچال فریزر بوش

پس مطمئن باشید بهترین و اولین و فنی ترین تکنیسین های یخچال فریزر بوش در ایران در کنار شماست تا با نخستین چکاب عیب دستگاه شما را تشخیص داده و نسبت به رفع ایراد لوازم‌خانگی شما اقدام کنند.

گفتنی است که این تعمیرکاران با توجه به آگاهی عمیق ار لوازم خانگی بوش و شناخت نقاط ضعف و قوت این دستگاه ها با کمترین هزینه اقدام به تعمیر یخچال فریزر بوش، یخچال ساید بای ساید بوش شما می کنند.

شرکت ما هم اکنون مدیریت خدمات پس از فروش تمامی کالاهای بوش را در همه استان ها و شهرستان های کشور عزیزمان با گارانتی ارائه می دهد.

کار ما تعمیر انواع محصولات خانگی است که در آن زمان نقش مهمی را بازی می کند و هر چه دیرتر کار تعمیر انجام شود باعث به وجود آمدن زیان خواهد شد. به همین خاطر عیب یابی سریع و دقیق یخچال فریزر بوش باید با نهایت وسواس انجام شود.

مثلا تعمیر دیرتر خرابی یخچال مساوی است با فاسدشدن محتویات یخچال فریزر و ضرر زیاد، پس ما با ایجاد نمایندگی های فعال در سراسر تهران سعی نموده ایم در حوالی محل سکونت شما مستقر باشیم تا بعد از تماس شما در کمترین زمان برای سرویس دهی در کنارتان باشیم.

جلب رضایت مصرف کنندگان یخچال فریزر بوش

پس مطمئن باشید بهترین و اولین و فنی ترین تکنیسین های یخچال فریزر بوش در ایران در کنار شماست تا با نخستین چکاب عیب دستگاه شما را تشخیص داده و نسبت به رفع ایراد لوازم‌خانگی شما اقدام کنند.

گفتنی است که این تعمیرکاران با توجه به آگاهی عمیق ار لوازم خانگی بوش و شناخت نقاط ضعف و قوت این دستگاه ها با کمترین هزینه اقدام به تعمیر یخچال فریزر بوش، یخچال ساید بای ساید بوش شما می کنند.

شرکت ما هم اکنون مدیریت خدمات پس از فروش تمامی کالاهای بوش را در همه استان ها و شهرستان های کشور عزیزمان با گارانتی ارائه می دهد.

651561651 تعمیرات یخچال فریزر بوش

خدمات پس از فروش ساید بای ساید بوش

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش با دارا بودن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه مرتبط و با کاردان هایی با تجربه و آموزش دیده آماده عرضه هرگونه خدمات و تعمیر و نگهداری انواع کالاهای لوازم خانگی برند بوش هستند.

محصولاتی که شرکت ما از برند بوش را تحت حمایت دارد دربرگیرنده تعمیرات یخچال فریزر بوش، تعمیرات ساید بای ساید بوش نیز می باشد که در این زمینه ها خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری این لوازم بوش را به بهترین نحوی انجام می دهد.

پس اگر به دنبال شرکتی مطمئن و متخصص هستند خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش خانه تان را به شرکت ما واگذار کنید شرکت تعمیرگاه مجاز بوش ما با کمال افتخار آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش در تهران با تامین قطعه های دستگاه های یخچال فریزر بوش و ساید بای ساید بوش و بقیه برندهای معتبر و همچنین با دارا بودن مهارت و تخصص کافی نسبت به برطرف کردن نواقص و تعمیرات محصولات بوش همیشه در خدمت شما می باشد.

ما با افتخار توانایی جلب رضایت مصرف کنندگان بوش را داریم و تعمیرات یخچال فریزر بوش و خدمات آن را انجام می دهد در ضمن ما میتوانیم در کمترین وقت جواب اعتماد شما را بدهیم.

قطعات یخچال فریزر بوش

بوش از ابتدای تاسیس تا به اکنون استانداردهای کیفی حداکثری را در زمینه لوازم خانگی و نیز خدمات مشتریان رعایت نموده است. خدمات مشتریان بوش با تجربه مستمر در طول سالیان و شبکه خدماتی گسترده، نماد اطمینان و مهارت است.

تعمیرکارهای بخش خدمات مشتریان نمایندگی رسمی بوش دستگاه های یخچال، یخچال فریزر یا ساید بای ساید را در محل تعمیر می کنند.

کارشناسان بخش خدمات مشتریان بوش اگر هر یک از قطعات یخچال و ساید ای ساید شما نیاز به تعمیر داشته باشد نسبت به تعمیر آن اقدام می کنند و اگر قطعه نیاز به تعویض داشته باشد آن را با قطعات اورجینال و رسمی شرکت بوش تعویض می نمایند.

تمامی قطعات یخچال فریزر بوش و ساید بای ساید بوش در تعمیرگاه مرکزی بوش نمایندگی ما موجود است و با توجه به نیاز دستگاه شما به کار گرفته می شود.

984984984 تعمیرات یخچال فریزر بوش

تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش

نمایندگی فروش یخچال فریزر بوش

نمایندگی فروش یخچال فریزر بوش تا زمانی که لوازم‌خانگی شما داری گارانتی باشد موظف است محصولات گارانتی شده را حمایت کند پس شما می‌توانید برای دریافت خدمات پس از فروش بوش به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش مراجعه کرده و از این خدمات بهره مند شوید.

البته باید به این نکته دقت کنید که این خدمات تا هنگامی قابل انجام است که مدت زمان دفترچه ضمانت نامه شما به پایان نرسیده باشد و شما آن را در اختیار داشته باشید.

اما در صورتی که به هر دلیلی دستگاه شما بدون گارانتی باشد یا برگه گارانتی بوش خود را گم کرده باشید می‌ توانید باشماره تلفن نمایندگی تعمیرات بوش تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید تا با اعزام یک تعمیر کار باتجربه در کمترین زمان ممکن آن را به‌صورت کاملا فنی تعمیر و برای استفاده دوباره شما آماده کند.

منبع: نمایندگی تعمیرات بوش

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش

طراحان شرکت بوش یک ماشین لباسشویی منحصر به فرد با ویژگی های خاص طراحی نموده اند که توانایی شستن لباس را تا حد ممکن بالا برده است به طوری که با مصرف آب و برق خیلی کم لباس ها را میشوئد. این امکان با طراحی شستشوی استوانه ای در لباسشویی بوش امکان پذیر شده است.

البته ماشین لباسشویی های جدید بوش توانایی شستن با تکنولوژی پیمانه هوشمند (i – DOS) را نیز دارند که در این مدل ها نیازی به ریختن مواد شوینده در هر نوبت نمی باشد بلکه فقط یکبار مخزن مایع شستشو و نرم کننده شارژ می شود و برای 20 مرتبه شستشو به صورت هوشمند از آن استفاده خواهد شد.

طرحان شرکت بوش یک ماشین لباسشویی منحصر به فرد با ویژگی های خاص طراحی نموده اند که توانایی شستن لباس را تا حد ممکن بالا برده است به طوری که با مصرف آب و برق خیلی کم لباس ها را میشوئد. این امکان با طراحی شستشوی استوانه ای در لباسشویی بوش امکان پذیر شده است.

البته ماشین لباسشویی های جدید بوش توانایی شستن با تکنولوژی پیمانه هوشمند (i – DOS) را نیز دارند که در این مدل ها نیازی به ریختن مواد شوینده در هر نوبت نمی باشد بلکه فقط یکبار مخزن مایع شستشو و نرم کننده شارژ می شود و برای 20 مرتبه شستشو به صورت هوشمند از آن استفاده خواهد شد.


654165416541651 تعمیرات لباسشویی بوش

تعمیرات لباسشویی بوش

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی بوش

نمایندگی تعمیرات بوش و تعمیرگاه مجاز مرکزی بوش با سابقه طولانی در زمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی و البته تعمیر ماشین لباسشویی بوش مفتخر است سال ها تلاش نموده که با تربیت پرسنل های تحصیل کرده و با تجربه، خدمات با کیفیتی را به هموطنان عزیز ارائه نماید.

در سالهای اخیر تجهیزات لباسشویی های بوش بسیار پیشرفته و البته دیجیتال شده است. در این راستا، لباسشویی بوش با استفاده از تکنولوژی BLDC توانسته است در پائین آوردن مصرف انرژی در دنیا پیشتاز باشد و دستگاه های ماشین لباسشویی با مصرف A+++ , A++ , A تولید نماید.

ضمانت تعمیرات شرکت بوش

در نمایندگی تعمیرات بوش، تعمیر ماشین لباسشویی به صورت 100 درصد در منزل با 36 ماه ضمانت کتبی و انجام تعمیر کمتر از 2 ساعت پس از تماس مشتری انجام می شود. همچنین نمایندگی تعمیرات بوش و تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تهران تعمیرات بوش به صورت 24/7 یعنی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به مشترکین محترم می باشد توضیح اینکه اگر مدت ضمانت دستگاه شما به پایان نرسیده حتماً با شماره های مندرج برروی کارت گارانتی خود تماس حاصل فرمائید.

در غیر این صورت نمایندگی تعمیرات بوش و تعمیرگاه مرکزی تعمیرات لوازم خانگی بوش به عنوان نمایندگی رسمی بوش در تهران و همچنین تعمیرگاه مجاز بوش تعمیرات لباسشویی شما را در کمتر از 2 ساعت به پایان خواهد رساند.

لوازم یدکی لباسشویی بوش

ماشین ظرفشویی کارهای فراوانی را در آشپزخانه انجام میدهد. به علاوه، در هر شستشو در مقایسه با شستشوی دستی ظروف، در مصرف چندین لیتر آب آشامیدنی ارزشمند صرفه جویی میکند. اما حتی ماشین ظرفشویی Bosch نیز مانند هر وسیله ی برقی باکیفیت ممکن است دچار اختلال شود. در این صورت، مستقیماً با مرکز خدمات مشتریان مخصوص ماشینهای ظرفشویی تماس بگیرید.

و با استفاده از شبکه خدماتی گسترده Bosch، خدمات مشتریان بلافاصله به شما مراجعه و هرگونه مشکل ماشین ظرفشویی شما را سریع و مطمئن با مجرب ترین تکنسین ها انجام می دهیم.

برای تضمین اینکه تکنیسین متعهد خدمات مشتریان Bosch حتی به صورت تلفنی راهنماییهای لازم را به شما ارائه میدهد، باید دو چیز مهم درباره ماشین ظرفشویی خود را بدانید: شماره محصول (E-NR) و تاریخ تولید محصول (FD). این اعداد روی پلاک مشخصات محصول درج شدهاند – و به مثابه کارت شناسایی ماشین ظرفشویی شما هستند.

بسته به نوع ماشین ظرفشویی خود، پلاک مشخصات آن یا داخل درب و یا روی لبه بالایی محصول قرار دارد. بهترین کار این است که قبل از آنکه به صورت تلفنی یا آنلاین با مرکز خدمات مشتریان Bosch تماس بگیرید، شماره محصول (E NR) و تاریخ تولید (FD) ماشین ظرفشویی خود را پیدا کنید تا تکنیسین متعهد خدمات مشتریان Bosch بتواند سریع و مطمئن ماشین ظرفشویی شما را تعمیر نماید.

و اگر برای ماشین ظرفشویی خود نیاز به قطعات یدکی یا لوازم جانبی دارید، باز هم باید اطلاعات پلاک مشخصات محصول خود را بدانید. قطعات یدکی یا لوازم جانبی مناسب ماشین ظرفشویی شما را تنها میتوان با استفاده از E-NR درست مشخص نمود.

64984894894894 تعمیرات لباسشویی بوش


تعمیر لوازم خانگی در محل با مجرب ترین تکنسین

رفع ارور f23 ماشین لباسشویی بوش

لباسشویی بوش E63 وضعیت عادی-نوع اشتباه برنامه نویسی جایگزین برد-ریست برد

لباسشویی یوش E67 نوع برنامه نویسی- نرم افزار کنترل

لباسشویی بوش F:26 هیدروستات بررسی شود

لباسشویی بوش . .F یکی از بردها ایراد دارد

لباسشویی بوش F12 ارسال به نمایندگی – ناهمخوانی بین برد و دیس پلی برای اپیرام دوباره

لباسشویی بوش F16 پیام ارور در ماشین

لباسشویی بوش F17 مشکل ورودی آب

لباسشویی بوش F18 عمل نکردن پمپ تخلیه

لباسشویی بوش F21 مشکل موتور

لباسشویی بوش F23 پیام ارور مربوط به سووئیچ شناور کف

لباسشویی بوش F26 ایراد در میکرو سوئیچ

لباسشویی بوش F34 پیام ارور میکرو سوئیچ در ماشین

لباسشویی بوش F42 ایراد مربوط به موتور-ذغال موتور- سوکت-سیم کشی

لباسشویی بوش F43 ایراد مربوط به موتور-ذغال موتور-سوکت- سیم کشی

لباسشویی بوش F57 قفل نشدن در ماشین

لباسشویی بوش F61 قفل نشدن در ماشین

لباسشویی بوش F64 سوکت برد عیب دارد

لباسشویی بوش F17 در ماشین درست بسته نشده است

لباسشویی بوش OPERATING نیاز به بازکردن برد برای تعمیر و ارسال به تعمیرگاه دارد

65as651adcv تعمیرات لباسشویی بوش

لوازم یدکی لباسشویی بوش

فروش قطعات ماشین ظرفشویی بوش

ماشین لباسشویی یکی از ماشین های پر مصرف در خانه ها است که هر روز مورد استفاده می باشد. احتمالا فکر می کنید که چون ماشین لباسشویی خودتان را با قیمتی بالا و از برندی خاص خریده اید، عمر دستگاه بیشتر است و دیرتر دچار ایراد می شود؛ ما به منزله یک گروه فعال در عرصه تعمیرات انواع لباسشویی این مسئله را تایید می کنیم اما اگر می خواهید خرید مناسبی داشته باشید تلاش کنید با توجه به بودجه ی مالی تان، بهترین انتخاب را انجام دهید. زیرا خرید از برندهای شناخته شده لوازم خانگی حس رضایت و اطمینان بیشتری را به همراه دارد.

اما مسئله ای مهمتر نیز وجود دارد و آن بروز مشکلات و عیب های احتمالی در لوازم خانگی است و به هرحال احتمال دارد که به خاطر دلیل های بسیاری نیاز به تماس با تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی در کرج داشته باشید. نحوه استفاده شما از لباسشویی مهمتر از خرید آن است و می توان گفت طول عمر زیاد آن به کاربری اصولی و صحیح وابسته است.

امکان دارد با اینکه تمام سعی خودتان را کرده اید تا در حفظ و نگهداری و طرز استفاده از آن دقت کنید، اما باز ایرادی برای لباسشویی شما به وجود آمده که نیاز به تعمیر پیدا کرده است.همیشه از فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز خرید کنید. برای هر برند فعال در عرصه تولیدات لوازم خانگی، فروشگاه های معتبری در شهرهای مختلف است. با خرید از آنها می توانید اطمینان حاصل کنید که در صورت ایجاد ایراد و مشکلات احتمالی، از خدمات پس از فروش لباسشویی استفاده خواهید کرد و این امکان هنگامی میسر است که در موقع خرید، کارت گارانتی ماشین لباسشویی را از فروشنده دریافت کنید و همه قطعات ماشین را به صورت ضمانت شده خریداری نمایید.

تماس با تعمیرات لباسشویی بوش

نمایندگی مرکزی بوش آماده ارائه خدمات مربوط به تعمیرات همه ماشین های بوش است. مراجعه شما تنها با یک تماس تلفنی میسر است و نیازی به انتقال لباسشویی خود به تعمیرگاه نمی باشد. این مزیت مشکل فاصله خدماتی را از بین می برد و شما را در هر ناحیه تهران که باشید قادر می سازد تا با یک تماس تلفنی از همه خدمات تعمیراتی لباسشویی بوش بهره مند شوید.

برای بهره مندی از خدمات پس از فروش بوش و همینطور بقیه برندها می توانید با ما در ارتباط باشید.

اگر نیاز به تماس با تعمیرگاه مرکزی بوش و خدمات پس از فروش بوش داشته باشید می توانید از شماره تلفن نمایندگی تعمیرات بوش موجود در سایت استفاده کنید و خدمات لازم برای انواع لباسشویی بوش از ما بخواهید.

تعمیرگاه مجاز بوش و نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش با تجربه سالیان خود و نیروی متخصص توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند و اعتماد بیشتری را در ارائه خدمات به دست آورد.

منبع: نمایندگی تعمیرات بوش

ارور های ماشین ظرفشویی بوش

البته دلایلی مختلفی وجود دارد که ماشین ظرفشویی ظرف ها را خوب خشک نمی کند. بعضی مواقع به خاطر مشکلات فنی دستگاه است ولی اغلب این ایراد از کاربر است. ظرف ها را درست داخل ماشین ظرفشویی بچینید و روی دور آب کشی بزنید اغلب این مشکل بدون هزینه های گزاف و نیاز به متخصص رفع می شود.اگر واقعا ماشین ظرفشوییتان مشکل داشته باشد خیلی پیش از مرحله خشک کردن علائم دیگری بهه وجود می آمد.

از آنجا که جنس ظروف مختلف دمای خشک شدن متفاوتی دارد مثلا لیوان شیشه ای دما را خوب جذب می کند و در حین شست و شو خیلی داغ می شود،در حالی که ظروف پلاستیکی این طور نیست. اگر ظروف پلاستیکی زیاد دارید آن ها را جدا از شیشه ای ها پشورید.

اگر روی دور ECO شست و شو را انجام می دهید در این برنامه از دمای آب پایین تری برای شست و شو استفاده می شود تا به شست و شو سرعت ببخشد. اگر می خواهید ظرف ها خوب خشک بشود از برنامه کامل شست و شو استفاده نمایید. شما برای تعمیرات بوش می توانید با شماره تماس نمایندگی بوش در ارتباط باشید.

ارور E18 در ماشین لباسشویی بوش به این معناست که زمان تخلیه (آب کشی) به اتمام رسیده است. علت: کدهای خطای E01,E02,E03,E04,E05 به این معناست که ماژول مربوط به برق آن نیم سوخته شده. برای این نوع خطاها باید با خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش تماس حاصل نمایید.


ارور یا خطای E18 در ماشین لباسشویی بوش

ارور E18 در ماشین لباسشویی بوش به این معناست که زمان تخلیه (آب کشی) به اتمام رسیده است.

این می تواند به خاطر دلایل زیر باشد:

داخل فیلتر انسداد ایجاد شده

داخل شلنگ تخلیه انسداد ایجاد شده

پمپ مشکل دارد

روشیکه در زیر بیان شده کمک می کند که مشکل ماشین لباسشویی بوش را برطرف نمایید.


انسداد داخل فیلتر

اولین چیزی که باید کنترل بشود فیلتر است.فیلتر معمولا در جلو و پایین ماشین لباسشویی بوش قرار دارد. برای اینکه به فیلتر دسترسی پیدا کنید باید ابتدا پنل را باز کنید.

قبل از اینکه فیلتر را بیرون بکشید ، باید آب باقی مانده در ماشین را خالی کنید. بعد از اینکه پنل را برداشتید ، یک شلنگ تخلیه کوچک می بینید.

از این شلنگ برای تخلیه آب داخل ماشین استفاده کنید قبل از اینکه بخواهید فیلتر را باز کنید. یک ظرف بزرگ بردارید وکنار ماشین بگذارید، درست زیر شلنگ. این شلنگ تخلیه را باز کنید تا آب خارج بشود.


نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

شما می توانید ماشین و کمی جلو عقب کنید. در برخی موارد انسداد با همین حرکات برطرف می شود در غیر این صورت فیلتر را باز کنید.

اگر خیلی وقت است که فیلتر را تمیز نکردید، می تواند با مو ، کرک، پودر ماشین لباسشویی یا هر چیز دیگری مسدود شده باشد. این کار رابا پارچه و دستکش یا با انبردست بدون هیچ فشاری انجام بدهید. خیلی مراقب باشید فشار می تواند فیلتر را بشکاند


هر چیزی که داخل فیلتر هست را تخلیه کنید .فیلتر را درست در جای مناسبش قرار بدهید. ماشین راروی دور چرخش قرار بدهید تا ببینید درست کار می کند یا نه


انسداد داخل شلنگ تخلیه

اگر فیلتر را تمیز کردید و ماشین لباسشویی هنوز داره ارور E18 را نشان می دهد،کار بعدی این است که شلنگ تخلیه را بررسی کنید که مسدود است یا نه.

باید شلنگ تخلیه را بکشید تا ببینید با چیزی مسدود شده یا نه. سعی کنید با یک سیم یا سیخی داخل شلنگ را بررسی کنید که باز است یا نه. اگر انسداد را برطرف کردید ، ماشین را روئی دور SPIN یا چرخش بگذارید تا ببینید مشکل حل شده یا خیر


انسداد در پمپ

اگر با هیچ کدام از راهکارهای بالا ارور E18 برطرف نشد چک کنیسد که پروانه های پمپ می چرخد یا نه.

شما عزیزان جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بوش و همچنین تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش خود می توانید بانمایندگی بوش جنوب تهران تک سرویس بعنوان نمایندگی بوش شمال تهران تماس حاصل فرمایید.


ارور های ماشین ظرفشویی بوش

کد خطا E06


علت:مشکل در طرز کار در

اقدام: سنسور یا کلیدی که تشخیص می دهد در بسته شده تا چرخه ی شست و شو را آغاز کند خراب شده. ببینید چیزی جلوی قفل شدن را گرفته یا نه، اگر نه به فکر تعویض آن باشید.


کد خطا E07

علت: ظرف ها خشک نشده چون فن خوب کار نمی کند

البته دلایلی مختلفی وجود دارد که ماشین ظرفشویی ظرف ها را خوب خشک نمی کند. بعضی مواقع به خاطر مشکلات فنی دستگاه است ولی اغلب این ایراد از کاربر است. ظرف ها را درست داخل ماشین ظرفشویی بچینید و روی دور آب کشی بزنید اغلب این مشکل بدون هزینه های گزاف و نیاز به متخصص رفع می شود.اگر واقعا ماشین ظرفشوییتان مشکل داشته باشد خیلی پیش از مرحله خشک کردن علائم دیگری بهه وجود می آمد.

از آنجا که جنس ظروف مختلف دمای خشک شدن متفاوتی دارد مثلا لیوان شیشه ای دما را خوب جذب می کند و در حین شست و شو خیلی داغ می شود،در حالی که ظروف پلاستیکی این طور نیست. اگر ظروف پلاستیکی زیاد دارید آن ها را جدا از شیشه ای ها پشورید.

اگر روی دور ECO شست و شو را انجام می دهید در این برنامه از دمای آب پایین تری برای شست و شو استفاده می شود تا به شست و شو سرعت ببخشد. اگر می خواهید ظرف ها خوب خشک بشود از برنامه کامل شست و شو استفاده نمایید. شما برای تعمیرات بوش می توانید با شماره تماس نمایندگی بوش در ارتباط باشید.


کد خطای E09

علت: مشکل گرمای آب. که بیشتر احتمال دارد به المنت گرما برگردد.


چرا ماشین ظرفشویی آب را گرم نمی کند.

دو تا علامت وجود دارد که به راحتی می توانید متوجه بشوید که ماشین ظرفشویتان خوب آب را گرم نمی کند- در انتهای شست و شوی ظرف ها ، ظرف ها تمیز نشده اند و خشک نشده اند. کمبود آب گرم می تواند به دلایل مختلفی رخ بدهد که این به مدل ، و به لوله کشی آب سرد و گرم ماشین ظرفشوییتان بر می گردد.


المنت حرارتی:

علاوه بر لوله کشی های آب گرم و سرد، ماشین ظرفشویی المنت گرمایی دارد که برای کنترل دمای آب و خشک کردن ظرف ها به کار می رود.

اگر چه که این المنت معمولا چیزی اش نمی شود ولی ممکن است بسوزد یا مشکلات سیم کشی برایش به وجود بیاید.


کد خطا E10

علت: مشکل المنت گرمایی

اقدام: هر گونه مسدودیتی که ممکن است جلوی آب را بگیرد که با المنت در تماس نباشد را چک کنید


کد خطا E11

علت: سنسور دما یا دماسنج خراب است

اقدام: باید اسن قطعه تعویض گردد

همچنین شما عزیزان جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش و همچنین تعمیرات ماشین لباسشویی بوش خود می توانید با نمایندگی تعمیرات بوش تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات بوش در کرج تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش

مجموعه ی بوش تک سرویس به عنوان نمایندگی شرکت بوش آماده ی پاسخگویی به متقاضیان محترم و ارسال سرویس های لازم در خصوص تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش از جمله ماشین ظرفشویی می باشد.

صرف نظر از اینکه دستگاه های برقی پر کاربرد در منزل یا محل کار شما، از کدامین برند ایرانی یا خارجی هستند، همگی به طور قطع نیازمند بررسی وضعیت عملکرد می باشند؛ بنابراین مهم ترین نکته ای که لازم است مصرف کنندگان به آن توجه داشته باشند، این است که حداقل به صورت سالی یکبار از خدمات سرویس دستگاه های مختلفی که در منزل به طور روزانه یا هفتگی مورد استفاده قرار می دهند، بهره مند شوند تا با این روش در زمان مناسب و قبل از به وجود آمدن آسیب های جدی برای لوازم خانگی خود، مشکلات آن ها شناسایی شده و نسبت به رفع آن مشکل اقدام شود.

بوش تک سرویس به عنوان یک مرکز تخصصی و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH در تهران به شما توصیه می کند تا به منظور جلوگیری از ایجاد هزینه های گزاف و بیشتر نشدن مشکل به وجود آمده، از سپردن وسایل برقی به تعمیرگاه های غیر مجاز و افرادی که دارای دانش فنی و مهارت های تجربی لازم در خصوص تعمیرات نیستند، پرهیز نمایید و به نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات بوش در کرج مراجعه کنید. قطعا هدف از تعمیر یک دستگاه، رفع مشکل به وجود آمده و استفاده ی مجدد از آن است و بدیهی است که شما عزیزان خواهان خدماتی کامل و جامع و با کیفیت هستید؛ بنابراین مطمئن باشید که با مراجعه به یک تعمیرگاه معتبر می توانید از این کیفیت بهره مند شوید.

تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش.به وجود آمدن خرابی و مشکلات فنی در هر یک از انواع لوازم خانگی برقی، امری شایع است و چنین مشکلاتی ممکن است به علت حساسیت و پیچیدگی ساختار این وسایل، نوسانات برق، عدم سرویس به موقع و مناسب نبودن روش استفاده از آن ها به وجود بیاید. خوشبختانه هر مشکلی راهکاری دارد و برای رفع این مورد نیز می توان از خدمات مرتبط با تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده نمود. یکی از منطقی ترین کارها در هنگام مواجه با نقص فنی در لوازم خانگی برقی، مراجعه حضوری یا تماس با تعمیرگاه های مجاز می باشد.


نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش


مجموعه ی بوش تک سرویس به عنوان نمایندگی شرکت بوش آماده ی پاسخگویی به متقاضیان محترم و ارسال سرویس های لازم در خصوص تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش از جمله ماشین ظرفشویی می باشد.

صرف نظر از اینکه دستگاه های برقی پر کاربرد در منزل یا محل کار شما، از کدامین برند ایرانی یا خارجی هستند، همگی به طور قطع نیازمند بررسی وضعیت عملکرد می باشند؛ بنابراین مهم ترین نکته ای که لازم است مصرف کنندگان به آن توجه داشته باشند، این است که حداقل به صورت سالی یکبار از خدمات سرویس دستگاه های مختلفی که در منزل به طور روزانه یا هفتگی مورد استفاده قرار می دهند، بهره مند شوند تا با این روش در زمان مناسب و قبل از به وجود آمدن آسیب های جدی برای لوازم خانگی خود، مشکلات آن ها شناسایی شده و نسبت به رفع آن مشکل اقدام شود.

بوش تک سرویس به عنوان یک مرکز تخصصی و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش BOSCH در تهران به شما توصیه می کند تا به منظور جلوگیری از ایجاد هزینه های گزاف و بیشتر نشدن مشکل به وجود آمده، از سپردن وسایل برقی به تعمیرگاه های غیر مجاز و افرادی که دارای دانش فنی و مهارت های تجربی لازم در خصوص تعمیرات نیستند، پرهیز نمایید و به نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات بوش در کرج مراجعه کنید. قطعا هدف از تعمیر یک دستگاه، رفع مشکل به وجود آمده و استفاده ی مجدد از آن است و بدیهی است که شما عزیزان خواهان خدماتی کامل و جامع و با کیفیت هستید؛ بنابراین مطمئن باشید که با مراجعه به یک تعمیرگاه معتبر می توانید از این کیفیت بهره مند شوید.


خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

متقاضیان محترم می توانند به دو منظور کلی از خدمات مجموعه ی ما استفاده نمایند:

پیشگیری از ایجاد مشکلات و ایرادات فنی

رفع ایرادات فنی به وجود آمده

*اگر به تازگی ماشین ظرفشویی BOSCH خود را خریداری نموده اید، می توانید به منظور نصب و راه اندازی و دریافت راهنمایی برای چگونگی استفاده ی صحیح از آن، با نمایندگی بوش غرب تهران تک سرویس تماس بگیرید که البته خدمات ما فقط در زمینه تعمیرات می باشد.

* در صورتی که مدت طولانی از زمان خریداری و نصب و استفاده از ماشین ظرفشویی شما می گذرد و در این مدت از خدمات مرتبط با چکاپ و سرویس های دوره ای استفاده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم که برای پیشگیری و شناسایی هر چه زودتر مشکلات احتمالی دستگاه با تعمیرگاه ظرفشویی بوش تماس گرفته و از این خدمات بهره مند شوید. این یک پیشنهاد هوشمندانه برای آن دسته از عزیزانی است که می خواهند با استفاده از راهکارهایی ساده اما تاثیر گذار به افزایش طول عمر مفید لوازم خانگی خریداری شده ی خود از جمله ظرفشویی، کمک نمایند.

* در صورتی که در هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی منزل خود، با ایرادات فنی مواجه شدید و احساس کردید که آن وسیله عملکرد طبیعی و همیشگی خود را ندارد و حتی روشن نمی شود و … بهترین و سریع ترین اقدام این است که با نمایندگی بوش شرق تهران تماس بگیرید. انجام تمامی اقدامات مرتبط با تعمیرات ظرفشویی BOSCH توسط تکنیسین ها و کارشناسان فنی مجموعه ( که همگی دوره دیده و دارای تجربه های کافی در خصوص ارائه ی خدمات مرتبط با تعمیر لوازم خانگی بوش هستند ) امکان پذیر است.

ملاک ما برای تامین رضایت شما مشتریان ارجمند ارائه ی خدمات با کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون به وجود آوردن خرابی می باشد. سرویس های تعمیراتی نمایندگی بوش جنوب تهران و نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش دارای ویژگی های قابل توجهی می باشند که باعث شده است تا به امروز، تمامی متقاضیان از خدمات صادقانه و تخصصی بوش تک سرویس رضایت کامل داشته باشند و این موضوع بزرگترین افتخار و انگیزه ی ما برای ادامه ی فعالیت در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی بوش می باشد.

ویژگی های سرویس های تعمیراتی تعمیرگاه ماشین ظرفشویی بوش تک سرویس

تعمیر ظرفشویی معیوب در محل کار، منزل یا …

کاهش هزینه های مالی و زمانی به علت عدم نیاز به جا به جایی دستگاه

پاسخگویی و پشتیبانی شبانه روزی

ارائه ی سرویس های مرتبط با تعمیرات ظرفشویی بدون محدودیت، در هر ساعت از شبانه روز حتی در روزهای تعطیل

قیمت منصفانه در برابر خدمات تخصصی با کیفیت

ارسال سرویس در کوتاه ترین زمان ممکن

امکان تماس با شعب متعدد نمایندگی بوش شمال تهران در مناطق مختلف استان تهران

همکاری با مجرب ترین تکنیسین ها و تعمیرکاران حرفه ای، با تجربه، مسئولیت پذیر و با دقت

فروش قطعات ارجینال ( در صورت نیاز به تعویض قطعه ی معیوب )

ارائه ی ضمانت نامه بابت قطعه ی تعویض شده


راه های تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

با توجه به این که تعمیرگاه بوش ارائه دهنده ی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی برند BOSCH می باشد، می توانید به منظور بهره مندی از خدمات نصب و راه اندازی، چکاپ و سرویس های دوره ای یا تعمیر و رفع ایرادات باشماره تماس نمایندگی بوش در ارتباط باشید. شماره های تماس به تفکیک در وب سایت درج شده است و شما عزیزان می توانید با توجه به منطقه ای که در آن ساکن هستید، یکی از شماره ها را انتخاب نموده و با نمایندگی تعمیرات بوش ارتباط برقرار نمایید.


*در صورتی که تا حد نسبی از مشکل به وجود آمده مطلع هستید، توضیح مختصری را به همراه آدرس دقیق پستی به کارشناسان پشتیبانی ما ارائه دهید تا در اسرع وقت یکی از همکاران ما به منظور بررسی و تعمیر ظرفشویی به آن آدرس اعزام شود.


خدمات بوش با بهترین کیفیت و کمترین زمان

محصولاتی که نمایندگی تعمیرات بوش از این برند تحت حمایت دارد دربرگیرنده لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، سایدبای ساید، فر، اکرویو می باشد که در این زمینه ها خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری محصولات بوش را به بهترین نحوی انجام می دهد پس اگر به دنبال شرکتی مطمئن و متخصص هستند خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری محصولات بوش خانه تان را به شرکت ما واگذار کنید شرکت ما با کمال افتخار آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. در ضمن شرکت ما با ارائه کارت گارانتی خدمات بعد از فروش و نمایندگی محصولات ال جی، بوش، آریستون و سامسونگ و آاگ و الکترولوکس و برندهای دیگر در حال خدمت رسانی می باشد. پس شرکت ما با تامین قطعه های بوش و بقیه برندهای معتبر و همچنین با دارا بودن مهارت و تخصص کافی نسبت به برطرف کردن نواقص و تعمیرات محصولات بوش همیشه در خدمت شما می باشد و با افتخار قابلیت جلب رضایت مصرف کنندگان بوش را دارد و تعمیرات و خدمات آن را انجام می دهد در ضمن ما میتوانیم در کمترین وقت جواب اعتماد شما را جواب بدهیم .


شرکت بوش در سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. از این شرکت به عنوان بزرگ‌ترین شرکت تامین کننده لوازم خودکار در دنیا نام می برند. دفتر مرکزی شرکت در شهر گرلینگن در آلمان واقع شده است و فعالیت این شرکت در عرصه تکنولوژی های خودکار و صنعتی، محصولات مصرفی و ساختمانی، در سال ۲۰۱۰ به فروشی معادل ۴۷,۵ میلیارد یورو دست یافته که با رشدی معادل ۲۷ درصد در سال، سریعترین رشد سالانه را در تاریخ ۱۲۵ ساله خود داشته است.

رابرت بوش در سن 25 سالگی کارگاه مهندسی ماشین آلات سبک و مهندسی برق خود را با دو عضو همراه تاسیس کرد و خدماتی چون تعمیر دستگاه های تلفن، لوازم عکاسی، دستگاه های ماشین تحریر و سایر ماشین آلات را انجام می دادند. در زمان کوتاهی کارگاه تبدیل به کمپانی بین المللی سرآمدی گشت. بنیان پیشرفت و بسط شرکت بر سادگی اختراعات گذاشته شده بود و ابتکاراتی نظیر احتراق مغناطیسی به منظور موتورهای درون سوز با این بنیان ایجاد شد. شعار شرکت بوش عبارت بود از «بهتر است پول خود را از دست بدهیم تا اعتماد و اطمینانی که مشتری به ما می کند را از دست دهیم» شرکت بوش در حال حاضر نیز این شعار را سرلوحه کیفیت محصولاتش دارد. شرکت بوش با مسئولیت محدود، در گستره بین المللی، در عرصه صنعت وسایل برقی تاثیرگذار بود. افزون بر تعهد اجتماعی که به صورت تنوع محصولات به منظور استفاده در همه زمینه های زندگی روزانه جاری و ساری است، شرکت بوش یکی از سردرمداران صنعت آلمان در این عرصه نیز شمرده می شود. مسئولیت اجتماعی، همه کارهای بهداشتی و بوجود آوردن فهم مشترک جهانی قسمتی از بنیان های فکری رابرت بوش بوده است، سنتی که در ادامه موسسه خیریه رابرت بوش مسئولیت آن را عهده دار شد و هنوز هم به صورت فعال به آن پایبند مانده است.

ماحصل فعالیت های شرکت بوش در طی سالیان درخواست برای ثبت اختراع شمع ماشین بوش 1902 . نخستین کالاهای خارجی در ایالات متحده امریکا شروع شد 1909 . کارکنان بوش بعد از ظهر روزهای شنبه تعطیل شدند 1910 . بوش نخستین تولید کننده ماشین با سیستم برقی کامل بود 1913 . نخستین وسایل برقی بوش، ماشین موزنی بوش، وارد بازار شد 1928 . یخچال بوش سرآمد خط تولید لوازم خانگی مدرن بود 1933 . بیمارستان رابرت بوش به مثابه یک سازمان خیریه بازگشایی شد 1936 . وسایل آشپزخانه، و امکانان خانگی و نیمه صنعتی و لوازم هیدرولیک بر گستره کالاهای شرکت افزوده شد 1952. تمهیدات عرضه کالاهای بوش در محلهای تازه ای در استرالیا، برزیل و هندوستان مهیا گشت 1954 . وسایل آشپزخانه بوش به منظور فروش گسترده عرضه شد 1965 . ای بی اس و بوش سیستمی را به صورت مشترک برای صنعت ماشین سازی بوجود آورد 1978 .

ساخت وسایل برقی در کارخانه سبنیتز در ساکسونی ( چکش و سنگ زاویه ای) آغاز گشت 1989 . کمپانی های بازاریابی در چندین کشور اروپای شرقی (لهستان، لاتویا، مجارستان و اوکراین) شروع گشت 1992 نمونه وسایل برقی، مانند دستگاه مو زنی برقی در سال 1928 اختراع شد که باعث اختراع سایر اقلام گشت. نخستین دریل برقی در سال 1932 و اره عمود بر در سال 1946 وارد بازار شد. این اختراعات بنیان تنوع مختلفی از وسایل و لوازم را به منظور کاربردهای انواع ماشین ها مهیا نمود. معرفی عایق های حفاظتی برای مهیا نمودن شرایط ماکزیمم ایمنی به منظور استفاده کننده ها 1952 .

طیف وسایل برقی وارد بازار لوازم خانگی و نیمه صنعتی شد. 1966. در ایران نیز این برند و کالاهای ارائه شده آن برندی مشهور و شناخته شده است به صورتی که خانواده های ایرانی دست کم چندین نمونه از لوازم خانگی شان را اختصاص به این برند داده اند و مطابق با سرشماری های صورت گرفته همه مصرف کنندگان کمال رضایت را از این برند و محصولاتش و همچنین از نحوه کارکرد آنها دارند. نمایندگی تعمیرات بوش شرکت ما نیز با دارا بودن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه مرتبط و با کاردان هایی با تجربه و آموزش دیده آماده عرضه هرگونه خدمات و تعمیر و نگهداری انواع کالاهای لوازم خانگی برند بوش هستند.

محصولاتی که نمایندگی تعمیرات بوش از این برند تحت حمایت دارد دربرگیرنده لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، سایدبای ساید، فر، اکرویو می باشد که در این زمینه ها خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری محصولات بوش را به بهترین نحوی انجام می دهد پس اگر به دنبال شرکتی مطمئن و متخصص هستند خدمات تعمیر و سرویس و نگهداری محصولات بوش خانه تان را به شرکت ما واگذار کنید شرکت ما با کمال افتخار آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. در ضمن شرکت ما با ارائه کارت گارانتی خدمات بعد از فروش و نمایندگی محصولات ال جی، بوش، آریستون و سامسونگ و آاگ و الکترولوکس و برندهای دیگر در حال خدمت رسانی می باشد. پس شرکت ما با تامین قطعه های بوش و بقیه برندهای معتبر و همچنین با دارا بودن مهارت و تخصص کافی نسبت به برطرف کردن نواقص و تعمیرات محصولات بوش همیشه در خدمت شما می باشد و با افتخار قابلیت جلب رضایت مصرف کنندگان بوش را دارد و تعمیرات و خدمات آن را انجام می دهد در ضمن ما میتوانیم در کمترین وقت جواب اعتماد شما را جواب بدهیم .

شماره تماس بوش

شرکت ما به عنوان تعمیرگاه مجاز بوش آماده عرضه تعمیرات همه دستگاه های شرکت بوش به شماست. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه های بوش شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات هممه دستگاه های بوش بهره مند گردید.

شماره تلفن بوش

در صورتی که نیاز به تماس با تعمیرگاه مرکزی و خدمات پس از فروش بوش داشتید می توانید از شماره تلفن های موجود در سایت کمک بگیرید و خدمات لازم برای انواع خدمات بوش را از ما بخواهید. تعمیرگاه بوش و نمایندگی مرکزی بوش / نمایندگی مجاز بوش با تجربه های اندوخته و و کادری حرفه ای و ماهر توانسته رضایت مندی مشتری های خود را جلب کند و اعتماد بیشتری را در ارائه خدمات خود به دست بیاورد. برای استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش و همچنین سایر برندها می توانید با ما تماس بگیرید.


منبع: شرکت بوش

12